آموزش
1403/3/21 دوشنبه
قابل توجه معرفی شدگان به مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور:
تاریخ ثبت نام و زمان مصاحبه معرفی شدگان اعلام شد

.

به گزارش روابط عمومی، معرفی شدگان به مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور لازم است ضمن مطالعه دقیق و مجدد دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری  Ph.D ( نیمه متمرکز) سال 1403 و همچنین اطلاعیه ها و دستورالعمل های این دانشگاه از روز دوشنبه مورخ 1403/03/21لغایت روز جمعه 1403/03/25 جهت ثبت نام به سامانه مصاحبه علمی دکتری (سامانه سیستم جامع دانشگاهی گلستان) این دانشگاه به آدرس اینترنتی: https://reg.pnu.ac.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل و ارسال مدارک اقدام نمایند: 

- معرفی شدگان گرامی با ورود به سامانه ثبت نام مصاحبه، با نام کاربری 03300 + شماره داوطلبی (مثال: 03300111111) و کلمه عبور کدملی، نسبت به  تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.

- ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه ضروری و عدم  ثبت نام به معنای انصراف از شرکت در مرحله دوم آزمون (مصاحبه) می باشد. 

- تصاویر مدارک مورد نیاز که در سامانه قابل بارگذاری است، به شرح ذیل اعلام می شود: 
- صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات ارسال صفحه توضیحات الزامی است.)  
- کارت ملی. 
- عکس پرسنلی جدید.         
- مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای با قید معدل (دارندگان مدارک کارشناسی ناپیوسته ملزم به ارائه مدرک کاردانی و کارشناسی  با "قید معدل" یا ریز نمرات دارای معدل می باشند.) 

تبصره 1: در صورتی که مدارک تحصیلی فاقد معدل باشد، ارائه اصل ریز نمرات یا گواهی معدل ممهور به  مهر محل تحصیل یا گواهی جهت تائید معدل الزامی است؛ درغیر اینصورت امتیاز مدرک تحصیلی قابل محاسبه نمی باشد.  

تبصره 2: متقاضیانی كه دانشجوي سال آخر دوره كارشناسي‌ارشد يا دكتري حرفه‌اي بوده و حداكثر تا تاريخ 1403/06/31 فارغ‌التحصيل مي‌شوند. ( گواهي تأييد شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل اخذ مدرك مطابق فرم مندرج در صفحه 64 دفترچه راهنماي شركت در آزمون مذكور و يا فرم مندرج در صفحه 193 دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي.) 

- کارت پایان خدمت و یا گواهی وضعیت نظام وظیفه عمومی ویژه برادران.  

- حکم کارگزینی و موافقت نامه محل خدمت برای ادامه تحصیل در دوره دکتری مخصوص متقاضیان استفاده از سهمیه مربیان.  

لازم به تاکید است مربیان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بايد واجد شرایط مطابق توضیحات صفحه‌ 11 دفترچه راهنمای انتخاب رشته باشند.( مختص اعضاء محترم هیات علمی رسمي قطعي و يا رسمي آزمايشي تمامی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي  دولتي و غيردولتي و همچنين دانشگاه آزاد اسلامي می باشد.) 

تبصره: مربیان دانشگاه آزاد اسلامی تنها با معرفی نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی امکان  بهره مندی از این سهمیه را دارند.  
- گواهی استمرار همکاری(مخصوص استفاده از سهمیه مربیان).  

- مدارک پژوهشی اعم از صفحه مشخصات پایان نامه کارشناسی ارشد ، صفحه مربوط به شناسنامه مقاله یا کتاب چاپ شده. 
- مدارک مربوط به آزمونهای زبان انگلیسی ( با اعتبار حداقل 2 سال) در صورت وجود، مانند: 

MSRT (MCHE), IELTS Equivalent, TOEFL IBT, TOEFL Computer and  TOEFL PAPER + TOLIMO  

3- ضروری است داوطلبان با انتخاب درگاه پرداخت نسبت به واریز مبلغ 3/500/000 ریال (معادل سیصد و پنجاه هزار تومان) هزینه مصاحبه اقدام نمایند. 

تبصره
: مطابق با بند3 بخشنامه شماره 21150 مورخ 1403/03/10 سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور، داوطلبانی که برای مصاحبه به چند کد رشته محل در یک موسسه معرفی شده اند. می بایست در صورت انجام مصاحبه جداگانه برای هر کد رشته محل، هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند.   

4- ثبت نام برای فرم صلاحیت عمومی مربوط به سازمان سنجش، داوطلب را از ثبت نام در این مرحله بی نیاز نمی کند. مبلغ ثبت نام به عنوان هزینه مصاحبه و بررسی مدارک بوده و غیر قابل استرداد می باشد. 

5- در پایان لازم است داوطلبان پس از بررسی دقیق مراحل ثبت نام و واریز هزینه مصاحبه، نسبت به بارگذاری کامل مدارک اطمینان حاصل نمایند. 

تذکرات مهم :  

1- با توجه به شرایط خاص و زمان محدود برای انجام مصاحبه اکیداً توصیه می شود داوطلبان گرامی در روز و ساعت اعلام شده از طرف مرکز مجری، آمادگی لازم برای حضور در جلسه را داشته باشند تا از همپوشانی با مصاحبه های بعدی جلوگیری به عمل آید.  

2- داوطلب لازم است یک ساعت قبل از شروع جلسه مصاحبه در محل برگزاری حضور داشته باشد تا قبل از شروع جلسه، هماهنگی های لازم م توسط کارشناسان مربوطه صورت پذیرد. حضور در ساعات دیگر باعث اختلال در نظم و عدم تمرکز تیم اجرایی خواهد بود. 

3- از آنجائیکه در زمان مصاحبه ممکن است اساتید نیاز به ارائه مدارکی از سوی داوطلب داشته باشند، همراه داشتن اصل کلیه مدارک پژوهشی و آموزشی بارگذاری شده در سامانه در زمان مصاحبه الزامی است.  

4- در صورت احراز هرگونه مطالب خلاف واقع در مدرک ارائه شده توسط داوطلب، در هر مرحله ای از پذیرش و یا تحصیل از ادامه تحصیل وی جلوگیری و پیگیری قانونی بعمل خواهد آمد. 

- یادآور می شود پذیرش داوطلب منوط به ثبت نام در سامانه مصاحبه بوده و در روز مقرر صرفاً از افرادی مصاحبه بعمل خواهد آمد که مدارک خود را قبلا بارگذاری نموده اند. 

زﻣﺎﻧﺒﻨﺪي و تاریخ برگزاری ﺟﻠﺴﺎت ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ مراکز ﻣﺠﺮي دانشگاه پیام نور را از طریق فایل زیر دریافت نمائید.
https://cloud.pnu.ac.ir/s/SsmhjkE6cpCGvql

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر