رويدادها
نهمین جشنواره ملی بهار
يكشنبه 24 آبان 1394 نهمین دوره جشنواره ملی بهار با محوریت شعار سال

فراخوان بخش هنری نهمین دوره جشنواره ملی بهار اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، بخش هنری نهمین دوره جشنواره ملی بهار، ویژه تبیین وجوه نظری و کارکردی شعار سال «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی» با همکاری این مرکز و جهاد دانشگاهی واحد هنر برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، تمامی دانشجویان علاقمند می‌توانند با ارائه آثار در موضوعات اعلام شده در این جشنواره شرکت کنند.از جمله موضوعات این جشنواره در بخش هنری می‌توان به « انتقاد، مساوات، اعتدال، وفاداری ملی،‌ قانون‌گرایی، اعتماد سیاسی، وحدت ملی، مشارکت سیاسی، کرامت انسانی، پایبندی به ارزش‌ها، امنیت اجتماعی، صداقت در گفتار و عمل، استقلال سیاسی، آزادی‌های سیاسی و اجتماعی و مبارزه با فقر، فساد و تبعیض » اشاره کرد.بخش هنری این جشنواره ملی در رشته‌های: پوستر، کاریکاتور، عکاسی و فیلم و نماهنگ برگزار می‌شود دریافت آثار در بخش‌های پوستر، کاریکاتور و عکاسی صرفاً از طریق پایگاه baharfestival.ir قابل دریافت است. در بخش فیلم نیز آثار صرفاً به صورت حضوری و یا از طریق پست پیشتاز به نشانی تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری شرقی، پلاک 73 طبقه اول، مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی تحویل داده شود. و آخرین مهلت ارسال آثار نیز 30 آذرماه است.
یادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای baharfestival.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های 66970614-16 و 66965383تماس بگیرند.
 
فايلها
F 1.gif 345.235 KB
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر