دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   04:42:16
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

1397/8/12 شنبه
پیام رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت 13 آبان
دعوت دکتر زمانی از دانشگاهیان برای حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان

.

دکتر محمدرضا زمانی در پیامی از دانشگاهیان دعوت کرد با حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره)، بار دیگر تعهد، ایمان، خودباوری ، آزادی و استقلال کشوررا به جهانیان نشان دهند.
در متن پیام رئیس دانشگاه پیام نور آمده است: « واقعه سیزده آبان که به تعبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی، انقلاب دوم نامیده شد، یادآور حرکت خروشان جوانان متعهد، انقلابی و آگاهی است که در کنار تحصیل علم به مبارزه با استبداد و استکبار پرداخته و جان خود را در راه عدالت و برچیده شدن ظلم نثار کردند .
 گرامیداشت این روز همچنین یادآور تعهد و مسئولیت سنگین امروز دانش آموزان و دانشجویان است که با تلاش و کوشش در عرصه دانش و تولید علم و همچنین حفظ آرمان های امام خمینی (ره) و استقلال و آزادی کشور، بار دیگر مواضع متین و مستحکم اسلامی و ملی خود را دربرابر دنیای استکبار اعلام کنند.
 اینجانب به نوبه خود و به نمایندگی از دانشگاه پیام نور، ضمن گرامیداشت 13 آبان و روزملی مبارزه با استکبار جهانی اعلام می نمایم خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور، همگام با اقشار مختلف مردم ، در مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار، حضوری فراگیر و گسترده خواهد داشت و از تمامی دانشگاهیان نیز دعوت می نمایم در برهه حساس کنونی، با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز نمایند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ