جمعه 29 شهريور 1398   22:32:05
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

فناوری و پژوهش
1398/2/31 سه‌شنبه
معاون پژوهش و فناوري دانشگاه پیام نور خبر داد:
نخستین رویداد تخصصی استارت‌آپی با موضوع مراقبت و سالمندی برگزار می شود

.

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه پیام نور از برگزاری نخستین رویداد تخصصی استارت‌آپی با موضوع "مراقبت و سالمندی" در خرداد ماه سال جاري خبرداد.
به گزارش روابط عمومی، رئیس شورای سیاستگذاری استارت‌آپ‌های دانشگاه پیام نور در اين خصوص گفت: نخستین رویداد تخصصی استارت‌آپی با موضوع " مراقبت و سالمندی" از سوی سازمان نظام پرستاری ایران و با همكاري  و مشارکت دانشگاه پیام نور و با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همکاری زیست بوم تولید محتوای دیجیتال ابر زندگی و سایر سازمان ها برگزار خواهد شد .
دکتر کریمی با اشاره به محور های این استارت آپ افزود: سالمندی فعال، پویا و موفق، بررسی وضعیت سلامت سالمندان، ورزش و تحرک سالمندان، آسایشگاه‌های  مراقبت از سالمندان، خدمات در منزل ویژه سالمندان ، سالمند و مدیریت مراقبت،  ارتقاء سلامت، آموزش و تبعیت از رژیم دارویی، غذایی، ورزشی و توانبخشی سالمندان از محور های این استارت آپ است .
وی تاکید کرد : هدف از برگزاری  این رویداد استارت‌آپی تولید و طراحی وب‌سایت، نرم افزار، بازی‌های رایانه‌ای، اپلیکیشن و سامانه‌های هوشمند با رویکرد مراقبت و سالمندی خواهد بود.
دکتر کریمی با عنوان اینکه مهلت ثبت و ارسال ایده‌های استارت‌آپی تا 10 خرداد سال جاری است، اظهار داشت: علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت‌هاي  www.abrezendegi.ir  و www.ino.irمراجعه کنند.
گفتنی است این استارت آپ در 23 و 24 خردادماه سال جاری در سازمان مرکزی برگزار می‌شود.
 
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ