دوشنبه 27 خرداد 1398   18:00:25
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

فرهنگی
1397/10/1 شنبه
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی اعلام کرد:
زمان برگزاری نهمین مسابقه ملی فناوری نانو در مراکز دانشگاه پیام نور

.

دکتر محمد هادی امین ناجی با اشاره به زمان برگزاری نهمین مسابقات ملی فناوری نانو در مراکز دانشگاه پیام نور گفت :  مرحله اول این مسابقات 26 اردیبهشت ماه و مرحله دوم 28 تیرماه سال 1398 ، همزمان با دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، در مراکز دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی، معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی، مهلت ثبت نام این مسابقات را تا 31 فروردین 98 اعلام کرد و  افزود : هدف مسابقه ملی فناوری نانو ، ترویج و توسعه این فناوری در مراکز علمی و آموزشی کشور است و این مسابقه بستر مناسبی را برای شناسایی نخبگان و همچنین نهادهای ترویجی برتر فعال در این حوزه  فراهم می کند.
وی اظهار داشت: ده نفر اول برگزیده این مسابقات ضمن دریافت جوایز نقدی، امتیاز بنیاد ملی نخبگان ریاست جمهوری و اعتبار مالی استفاده از خدمات آزمایشگاهی فناوری نانو ، جذب بازار کار نانو می شوند و پس از دریافت گواهی تدریس، می توانند در مراکز آموزش و پرورش و حتی مراکز دانشگاهی به تدریس این فناوری پرداخته و از حمایت های ستاد توسعه فناوری نانو  برخوردار شوند.
دکتر امین ناجی تصریح کرد: داوطلبان رشته های شیمی، مهندسی مکانیک، فیزیک، زیست شناسی و مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مکانیک، برق و مواد می توانند در این آزمون ثبت نام کنند و از اواخر اسفند به بعد فرصت ویرایش اطلاعات خود و دریافت کارتهای ورود به جلسه را دارند.
وی  نهادهای ترویجی مراکز دانشگاه پیام نور را  بالغ بر 85 مرکز عنوان کرد و یادآور شد:  این نهادها طی 4 سال گذشته 4 بار جزء نهادهای برتر فناوری نانو دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور شده و از حمایت های ستاد توسعه فناوری نانو برخوردار شده اند.
وی با اشاره به منابع مسابقات گفت: سرفصل های این آزمون شامل نانو ساختارها، روش های ساخت و سنتز نانو ساختارها، روش های شناسایی و آنالیز نانو ساختارها، کاربرد های فناوری نانو، تجاری سازی فناوری نانو و  توانمندی های ایران در فناوری نانو است و علاقه مندان برای دریافت منابع مسابقات می توانند به سایت آموزش فناوری نانو edu.nano.ir  مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22485299-021 تماس حاصل نمایند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ